ÜYE İŞLEMLERİ
+90 (541) 902 34 02
ANASAYFA > HASTANELER

HASTANELER

Medipol Hastaneleri

Medipol Hastaneleri olarak Kalite Yönetim Sistemimiz JCI ve Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Standartları doğrultusunda oluşturulmuştur. Medipol Mega Üniversite Hastanesi 2014 yılında akredite olarak, JCI akreditasyon belgesini almaya hak kazanmıştır. Medipol Mega, İstanbul Medipol Hastanesi, Esenler, Sefaköy, Çamlıca, Unkapanı, Vatan, Fındıkzade Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezleri ile Özel Nisa Hastanesi Sağlık Bakanlığı sağlıkta kalite standartları ile değerlendirilmektedir.

Acıbadem Hastaneleri

Acıbadem Sağlık Grubu; 4 ülkede toplam 22 hastane, 15 klinik ve uzman kadrosu ile sağlık alanındaki faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkiye Hastanesi

İhlas Grubu’nun toplumsal sosyal sorumluluk anlayışının bir yansıması olarak, insanların en temel ihtiyacı olan sağlık hizmetini en doğru ve en uygun koşullarda sunmak amacıyla 1891 yılında Sultan II. Abdülhamid tarafından yaptırılan tarihi binada, 1991 yılından itibaren Türkiye Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz, çalışmalarını “insan odaklı” bir anlayış çerçevesinde yürütmektedir. 1991 yılında tarihi ve doğal özellikleri korunarak modern hastanecilik anlayışına uygun bir şekilde restore edilen hastanemiz, İstanbul’un merkezinde, toplam 18 bin m² açık alan üzerinde, tarih ve doğanın bütünleştiği yemyeşil bahçe düzenlemesi ile şehre nefes aldıran, hastalarına huzur ve güven veren bir ortamda hizmetlerine devam etmektedir.