ÜYE İŞLEMLERİ
+90 (541) 902 34 02
ANASAYFA > YASAL UYARILAR

YASAL UYARILAR

Bütün kuralları, içerikleri, grafikleri ve diğer materyalleriyle bu websitesinin mülkiyeti, Tüm Eczane Teknikerleri Derneği’ne aittir.

İçerik ve Telif Hakkı:

• Sınırlama olmaksızın bu websitesinde yer alan içerik, bilgi, yazılım, fotoğraf, metin, grafik, video, logo ve servislerle beraber bütün metaryaller Tüm Eczane Teknikerleri Derneği'nin özel mülkiyetindedir. Tüm Eczane Teknikerleri Derneği tarafından belirli yetkililerce kullanılabilir ve telif hakkı, marka, servis, patent, ticari ayrıcalık ve diğer tescilli hak ve kurallarla korunur.

• Materyallerin kopyası, ibrazı, yayımlanması veya herhangi bir şekilde kullanımı Tüm Eczane Teknikerleri Derneği'Nİn yazılı onayı olmadan kesinlikle yasaktır; Tüm Eczane Teknikerleri Derneği'nin yazılı onay verdiği durumlar dışında, satmak, lisansını almak, kiralamak, değiştirmek, baskılamak, kopyalamak, çoğaltmak, indirmek, dağıtmak, halka tanıtmak, yayımlamak, düzenlemek, uyarlamak, derlemek veya materyallerden ikincil işler çıkarmak yasaktır.

• Tüm Eczane Teknikerleri Derneği, bu sitenin içeriğiyle veya bu sitede yer alan materyallerin doğruluğu ve eksiksizliğiyle alakalı herhangi bir güvence veya temsil hakkı vermez. Tüm Eczane Teknikerleri Derneği, bu sitenin, içeriğinin kullanımından, veya sitede yer alan hatalardan veya eksiklerden kaynaklanan doğrudan veya dolaylı zararlar hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

• Tüm Eczane Teknikerleri Derneği bu siteyi kendi rızasıyla önceden uyarmaksızın değiştirebilir. Bununla beraber Tüm Eczane Teknikerleri Derneği'nin bu siteyi güncelleme zorunluluğu yoktur.

• Tüm Eczane Teknikerleri Derneği özellikle aksini belirtmedikçe bu sitedeki herhangi bir link sizin kolaylığınıza sunulmuştur ve bu linkler Tüm Eczane Teknikerleri Derneği'nin bu tür sitelerle anlaşma yaptığı veya bu sitelerin operatörlerinden biriyle ilişkili olduğu anlamına gelmez. Bu tür siteler Tüm Eczane Teknikerleri Derneği'nin kontolü altında değildir. Tüm Eczane Teknikerleri Derneği, sınırlama olmaksızın, bu siteler aracılığıyla aktarılan veya bu sitelerde yer alan herhangi bir içerik, bilgi, yazılım, ürün ve servisler gibi materyallerden veya bu sitelerin uygunluk, yasallık, telif hakkı, doğruluk gibi diğer yönlerinden sorumlu değildir.

Kişisel Bilgi

Sizin bilginiz dışında herhangi bir kişisel bilgi elde edilmeyecek. Şahıslara herhangi bir kişisel bilgi aktarılmayacak. Bu siteden elde edilen kişisel bilgi bu sitede yayımlanan bilginin kasıtlı kullanımı sonucudur. Bu bilgiler istenilen bilginin aktarımı için harici kullanım amaçlı özellikle toplanmıştır. Türk ve Avrupa Özel Hukuku hükümlerine göre, tüm kullanıcıların kendileriyle alakalı herhangi bir kişisel bilgiyi giriş, değiştirme, düzeltme veya gizli tutma hakkına sahiptir. Bu hakkınızı kullanmak istiyorsanız lütfen iletişime geçin:

info@tetd.org.tr
+90 (541) 902 34 02